Locuri de munca Sofer - Transport

Angajam mecanic auto cu specializare in mecanica autocamioane

Targu Mures, Mures
Adaugat in: 15 Iunie
Anunt ID: 7021
Statut juridic: Firma

Descriere:

Mures Logistic Transporte SRL, angajeaza mecanic auto cu specializare in mecanica autocamioane
Responsabilitati:
Efectueaza lucrarile de reparatie mecanica pt camioanele si semiremorcile din parcul nostru auto conform documentatiei si indicatiilor de lucru primite si cu respectarea timpilor de executie si termenelor de finalizare;
Consemneaza pe fisa de reparatie necesarul de piese si neregulile constatate cu ocazia verificarilor;
Asigura si intretine curatenia in atelier, aranjarea documentatiei, a sculelor si utilajelor .

Cerinte:
- studii de profil-diploma mecanic auto
- neconsumator alcool
- persoana sociabila
- prezinta avantaj cunostinte utilizare diagnostic
- disponibilitate efectuare in cazuri speciale, interventii auto in
afara orelor de program, pentru cazuri de pana
- deschidere spre a invata
- atitudine pozitiva
Oferim pachet salarial avantajos.
Pentru mai multe informatii va rugam sa ne contactati pe mail:
office@murestransporte.com sau telefonic la nr: 0742 49 36 35

Date de contact:

Tel: 0742 49 36 35
Contacteaza vanzatorul prin mesaj